O firmie
Realizacje
Technologia
Oferta
Kontakt


18 LAT NA RYNKU USŁUG BUDOWLANYCH

Doświadczenie w produkcji mieszanek betonowych zdobywaliśmy przy budowach, rozbudowach, modernizacjach i remontach bardzo różnorodnych obiektów inżynieryjno-budowlanych, prowadzonych na terenie Warszawy i Mazowsza.

Współpracując z uznanymi w Polsce wykonawcami, uczestniczyliśmy w realizacji takich projektów jak kompleksy biurowo-usługowe, sportowe, handlowe i magazynowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły, stacje benzynowe, oczyszczalnie ścieków, drogi, oraz wielu innych realizowanych przez inwestorów instytucjonalnych i klientów indywidualnych.

Wśród  naszych odbiorców, z którymi mieliśmy okazję i przyjemność spotykać się przez te wszystkie lata na niezliczonych budowach, były takie firmy jak MARCINIAK, BETON-STAL, BIG KIELCE, DORBUD, WERSAL PODLASKI, POL - AQUA, AGROTECHNIKA, WODROL PRUSZKÓW, BUDIMPOL, MINIEKT, ISSO , PLANETA, ZIÓŁKOWSKI czy CHEMIDEX.

Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich, ale wszystkim dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyli powierzając zaopatrzenie swoich robót. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy wspólnie realizować zadania stawiane przez projektantów i inwestorów na nowych placach budów.